Honor Magic8 Lite 5G 512GB black
Honor Magic8 Lite 5G 512GB black
Popis
Veľký OLED displej s plynulým obrazom a špičkovou čitateľnosťou
Viazanosť 24 mesiacov
Paušál prispôsobený každému podnikaniu
Či podnikáte mesiac alebo roky, BiZ! paušál je tu pre každého podnikateľa. Vyskladajte si ponuku presne podľa potrieb svojej firmy.
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
- 1× výber extra benefitu k paušálu
- nekonečné volania
- nekonečné SMS/MMS
- viac rýchlych dát len za 5,13 €
-
Extra benefit na výber
-
Možnosť aktivovať službu Online ochrana
-
Zľava až do 258,50 € na zariadenie
48,18 €/mes. s DPH
To najlepšie z najlepšieho
Extrémna odolnosť IP68 a IP69K, testovaný na pád z výšky 2.5 metra
Výdrž až 3 dni so 7500 mAhbatériou
512 GB úložisko, 8 GB RAM, Snapdragon 6 Gen 4
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 189 g |
| Rozmery | 161,9 × 76,1 × 7,76 |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 7500 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 8192 MB |
| Veľkosť úložiska | 512 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2640 × 1200 |
| Uhlopriečka | 6,79" |
| Typ | AMOLED, 120 Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 108 MPx |
| Fotoaparát predný | 16 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 15 |
| Typ procesora | Snapdragon 6 gen 4 |
| Grafický čip | Adreno A810 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| VoLTE Roaming | áno |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Pro Biznis Optimal | 20,50 € | 409 € | |
| Pro Biznis Classic | 27,68 € | 354,50 € | |
| Pro Biznis Extra | 37,92 € | 282,54 € | |
| Pro Biznis Exclusive | 48,18 € | 190,50 € | |
| Pro Biznis Premium | 71,75 € | 1 € |