Google Pixel 10 5G 128GB obsidian
Google Pixel 10 5G 128GB obsidian
Popis
Výkonný a štýlový model od Google s 6.3" OLED displejom, IP68 krytím a 50 Mpx optikou
Viazanosť 24 mesiacov
Paušál prispôsobený každému podnikaniu
Či podnikáte mesiac alebo roky, BiZ! paušál je tu pre každého podnikateľa. Vyskladajte si ponuku presne podľa potrieb svojej firmy.
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
- 1× výber extra benefitu k paušálu
- nekonečné volania
- nekonečné SMS/MMS
- viac rýchlych dát len za 5,13 €
-
Extra benefit na výber
-
Možnosť aktivovať službu Online ochrana
-
Zľava až do 258,50 € na zariadenie
48,18 €/mes. s DPH
To najlepšie z najlepšieho
6.3" OLED displej, 2856 × 1280
Výkonný procesor Google Tensor G5
Trojitý fotoaparát, krytie IP68
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 205 g |
| Rozmery | 152,83 × 72 × 8,59 |
Batéria
| Kapacita | 4970 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 12288 MB |
| Veľkosť úložiska | 128 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2424 × 1080 |
| Uhlopriečka | 6,3" |
| Typ | OLED, 120Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 10 MPx |
| Fotoaparát predný | 48 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 16 |
| Typ procesora | Google Tensor G5 |
| Grafický čip | Mali-G715 MC7 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | áno |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Pro Biznis Optimal | 20,50 € | 659 € | |
| Pro Biznis Classic | 27,68 € | 604,50 € | |
| Pro Biznis Extra | 37,92 € | 532,54 € | |
| Pro Biznis Exclusive | 48,18 € | 440,50 € | |
| Pro Biznis Premium | 71,75 € | 244 € |