spolu dokážeme viac

Orange Slovensko: BiznisVašu e-mailovú schránku môžete mať teraz neustále so sebou. Vďaka službe BlackBerry od Orangeu si vybavíte vaše pracovné aj súkromné e-maily, zorganizujete pracovné stretnutia a ďalšiu firemnú agendu priamo z vášho mobilného telefónu, nech ste kdekoľvek. So službou BlackBerry od Orangeu budete mať prístup k vašim pracovným či súkromným e-mailom aj vtedy, keď práve nebudete pri počítači.

O službe    
BlackBerry Enterprise Server™ - riešenie pre spoločnosti BlackBerry Internet Service™ - riešenie pre jednotlivcov
BlackBerry Standard - služby na SIM karte Koncové zariadenia


BlackBerry Enterprise Server™


Riešenie BlackBerry Enterprise Server™ vám umožní synchronizáciu vašich firemných e-mailov, adresára, kalendára, poznámok a úloh. Vďaka okamžitej synchronizácii máte všetky informácie vždy na dosah. E-mail si môžete prečítať na displeji mobilného zariadenia hneď, ako ho dostanete do svojej e-mailovej schránky.

Využite možnosť získať teraz zdarma softvér BlackBerry Enterprise Server

Ak vo vašej firme používate e-mailový server IBM Lotus Domino alebo Novell GroupWise, môžete získať zadarmo BlackBerry Enterprise Server softvér v4.1 pre 5 alebo 10 užívateľov s možným rozšírením až na 15 koncových užívateľov.
Stačí, ak sa zaregistrujete na http://www.blackberry.com/go/mobilizedomino alebo http://www.blackberry.com/go/mobilizegroupwise a tento softvér si môžete okamžite stiahnuť.
Program BlackBerry Enterprise Server Express môžu využiť všetci - bez ohľadu na to, aký e-mailový server používajú.
Pri registrácii na www.blackberry.com/go/express stačí vyplniť PIN vášho BlackBerry zariadenia. Softvér je možné licencovať až pre 15 koncových užívateľov, pričom už obsahuje licenciu pre jedného užívateľa.

Riešenie prináša do vášho mobilného zariadenia:

E-mail
Okamžité posielanie / preposielanie / prijímanie / odpovedanie priamo z mobilného telefónu. Na zariadení si môžete prečítať svoje maily a zobraziť prílohy vo väčšine používaných formátov. Vďaka možnosti filtrovania sa do zariadenia prenášajú iba tie e-maily, ktoré tam skutočne chcete dostávať. Naviac vďaka kompresii e-mailových správ a príloh má služba BlackBerry, na rozdiel od konkurenčných riešení, minimálne nároky na množstvo prenášaných dát. Komunikácia je šifrovaná najnovšími dostupnými technológiami AES a 3DES počas celého prenosu dát medzi vašim mobilným telefónom a firemnou sieťou.

Kalendár
Správa vašich schôdzok - aj v teréne máte stále prehľad o svojom pracovnom kalendári. Práca s pozvánkami na meetingy a kalendárom nebola nikdy jednoduchšia.

Adresár
Vyhľadávanie firemných kontaktov a prístup do firemného adresára bez nutnosti ukladania stoviek kontaktov do pamäte telefónu.

Úlohy
Pridávanie, úprava, mazanie a správa úloh rýchlo a jednoducho.

Prístup do internetu a intranetu
Vďaka zabudovanému webovému prehliadaču BlackBerry Internet Browser a wapovému prehliadaču si môžete prezerať web a wap stránky rýchlo a bezpečne. V oboch prípadoch sa podobne ako pri e-mailoch využíva komprimácia a šifrovanie dát.

Komu je služba určená?
BlackBerry Enterprise Server™ je určený spoločnostiam s vlastným e-mailovým serverom. Služba podporuje e-mailové servery MS Exchange, Lotus Domino (Notes) alebo Novell Groupwise. Riešenie využijú manažéri, obchodní zástupcovia a všetci tí, ktorí pracujú viac v teréne ako v kancelárii - či už na Slovensku alebo v zahraničí.

Čo potrebujete?
vhodné mobilné zariadenie (BlackBerry alebo BlackBerry Connect)
aktívnu SIM kartu s ľubovoľným hlasovým alebo dátovým programom
aktivovanú službu BlackBerry Standard pre BES s 20 MB predplatených dát
v prípade potreby doplnkovú službu BlackBerry Roaming s predplateným balíkom dát pre využívanie služby v zahraničí
aktivované licencie BlackBerry a nainštalovaný softvér BlackBerry Enterprise Server™ vo vašej firme


Orange World
Orange biznis mail
BlackBerry
Dátové paušály
Mobilný dátový prístup do firmy
Dátová virtuálna privátna sieť
Pevné pripojenie na internet
Telemonitor