Pozor, tieto zariadenia treba vymeniť

Neustále zlepšujeme našu optickú sieť, na ktorej využívate optický internet. To však znamená, že váš optický terminál a Wi-Fi router už nezodpovedajú požadovanej kvalite. Ako sme Vás niekoľkokrát informovali, už 1.7.2020 skončila oficiálna podpora pre váš optický terminál. Od 1.8.2021 vám prestane fungovať úplne prístup na internet, prípadne aj TV, pokiaľ si tento váš optický terminál nevymeníte za novší.

Ako postupovať?

Stačí, ak zavoláte na našu Zákaznícku linku 905 alebo navštívite naše predajné miesto a doriešime spoločne situáciu. Poskytneme vám 100 % zľavu z poplatku za výmenu zariadenia a navyše získate 50 % zľavu na jeho prenájom. Tak získate nové a bezpečné zariadenie iba za 0,50 € mesačne a predídete tým úplnému výpadku služby po 31.7.2021.

Zavolať na 905 Vybrať predajné miest

Výmena je nutná, čo mi prinesie?

Najmä kvôli vyššej rýchlosti, spoľahlivosti a novým možnostiam. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si detailnejšie dôvody:

Kvalitnejšie bezdrôtové pripojenie - Vyššia kvalita a dostupnosť bezdrôtového Wi-Fi pripojenia v celej domácnosti v porovnaní s našimi doteraz ponúkanými zariadeniami. v porovnaní s predchádzajúcim zariadením.

Vyššia rýchlosť - Nové zariadenie podporuje rýchlosť až do 1000 Mbit/s cez kábel, teda 10-násobne viac v porovnaní s vaším súčasným zariadením a cez Wi-Fi až do 300 Mbit/s, čo je 3-násobok.

Spoľahlivosť - Zariadenie je spoľahlivejšie ako vaše súčasné, ale ak sa predsa vyskytne nejaký problém, budeme vám vedieť rýchlejšie a účinnejšie pomôcť.

Garancia funkčnosti - Za zariadenia sa platí symbolický prenájom 0,50 €/mes. Vďaka prenájmu vám garantujeme neobmedzenú záruku pri poruche zariadenia a jeho promptnú výmenu, alebo opravu.

Výmena je bezplatná - V porovnaní s bežnou ponukou dostanete len teraz 100% zľavu na jednorazový poplatok za optický konvertor s Wi-Fi routrom a po dohode so špecializovaným technikom vám príde vymeniť zariadenie bezplatne. Odchádza od vás až po nastavení a overení funkčnosti služieb.

Úspora nákladov - Nové zariadenie v sebe hneď spája optický terminál (zariadenie, kde končí optické vlákno z našej siete) a Wi-Fi router. Zníži sa tak úspora elektrickej energie, keďže samostatné zapojenie Wi-Fi routra už nebude potrebné.

Možnosť dokúpiť TV - Pokiaľ využívate od Orange iba optický internet, máte možnosť s novým zariadením si kedykoľvek dokúpiť aj TV na optike. Toto rozhodnutie samozrejme nechávame na vás, nie je podmienkou pri výmene zariadenia.

Doteraz sme nepísali o názve nového zariadenia. Myslíme si, že je dôležitejšie, aby všetko dobre fungovalo ako poznať názov optického konvertora. Ak by vás to predsa zaujímalo, nové zariadenie sa volá sa Huawei EchoLife HG8245H.

tancujúci otec a syn so set-top boxom

Ešte viac výhod Love s TV

Pridajte k TV aj paušál a internet a užite si:

ilustračný obrázok 2 mobilov

Základné výhody Love

  • zľava z poplatku za paušál
  • 2× vyššie dáta pre vás a vašich blízkych
ilustračný obrázok televízora

Výhody Love s TV

  • bezplatný TV archív
  • 2 doplnkové TV balíky zadarmo
  • bez poplatku za 2. a 3. set-top box
ilustračný obrázok počítača

Výhodný internet

S Love neplatíte inštalačný poplatok a pri optickom internete získate zadarmo vyššiu rýchlosť internetu po dobu 24 mesiacov.

logo Love

Objavte ešte viac výhod, ktoré vám dáme k Love.

Viac o Love

Najčastejšie otázky

Upozornenie:

Tento návod zrejme nebudete často potrebovať, ale máme ho pre vás pripravený, podobne ako sú k dispozícii aj naši predajcovia v predajniach a špecialisti na Zákazníckej linke 905.