Už ste sa našli?

Hľadanie samého seba nie je vôbec jednoduché. Chce to veľa skúšať a objavovať. No s najlepšou mobilnou sieťou sa nestratíte.

Hľadanie samého seba nie je vôbec jednoduché. Chce to veľa skúšať a objavovať. No s najlepšou mobilnou sieťou sa nestratíte.

Hľadajte to, na čom záleží

Googlovanie, scrollovanie, chatovanie, či nekonečné telefonovanie. Všetci to určite poznáme. Každý deň venujeme veľa času komunikácii s blízkymi a hľadaním informácií. Hľadáme kadečo a kadekoho. Vedel by ale každý z nás povedať, čo ho v živote naozaj baví?

mobil v ruke

Spravte si svoj vlastný zoznam

Každý by mal mať zoznam vecí, ktoré by chcel v živote vyskúšať. Napríklad namaľovať vlastný obraz, splaviť divokú rieku, ochutnať najpikantnejšie chilli, naučiť sa serenádu alebo prejsť hoc aj celú Cestu hrdinov SNP.

Počas uplynulého roka mnohí z nás zažili, aké to je, keď nemôžeme robiť to, čo by sme naozaj chceli. Preto je teraz ideálny čas na skúšanie nových vecí a hľadanie samého seba. Začnite tým, že si spravíte svoj vlastný originálny zoznam.

ženská ruka píše poznámky

Poďte sa nájsť spolu s nami

Teraz je najlepší čas skúšať, čo ste vždy chceli. Pretože v najlepšej mobilnej sieti na Slovensku vám dáme k paušálom Go aj balík Extra Dáta na všetko, čo vás napadne. Až 20 GB extra dát môžete využiť na kopec tutoriálov, navigáciu v divočine, natáčanie videí a ich zdieľanie so svojimi najbližšími.

turista fotografuje prírodu

Poďte do toho a nájdite sa v najlepšej sieti ešte toto leto

Mali ste niekedy zoznam vecí, ktoré ste vždy chceli vyskúšať? Napríklad namaľovať vlastný obraz, splaviť divokú rieku, ochutnať najpikantnejšie chilli, naučiť sa na serenádu, alebo prejsť hoc aj celú cestu SNP?

Poďte sa nájsť spolu s nami a skúšajte nové veci v najlepšej mobilnej sieti na Slovensku. Prečo?

Lebo teraz vám dáme k paušálom Go aj balík Extra Dáta na všetko, čo ste kedy chceli vyskúšať. Až 20 GB extra dát môžete využiť na kopec tutoriálov, navigáciu v divočine, natáčanie videí a ich zdieľanie so svojimi najbližšími.
Tak poďte do toho a nájdite sa v najlepšej sieti ešte toto leto.

Viac o najlepšej mobilnej sieti
turista s mobilom v ruke

Objavte odmeny Orange Svojim

Milý úsmev, veľký potlesk či nečakaná výhra? Odmeny môžu pre každého znamenať niečo iné, no všetci o nich radi snívame. Pre našu Ivanku a jej dedka by najväčšou odmenou možno bola hviezdna kariéra a zaslúžený úspech. Len to by Ivanka kedysi nemohla zanevrieť na zdedený akordeón. Ten jej spokojne ležal roky pod nosom, kým ho teraz znovu objavila.

Skúsiť splniť dedkov sen však môže stále a možno sa v tom aj nájde. Každopádne, čaká ju ešte dlhá cesta. Zákazníkov Orangeu však po novom čakajú odmeny Orange Svojim už teraz. Stačí ich len objaviť. V Zákazníckej zóne Môj Orange nájdu na jednom mieste oslavy, misie a prekvapenia plné výhod len za to, že sú s nami.

Viac o odmenách
žena s harmonikou