Vianočný fond pomoci

Darujme spolu na Vianoce znevýhodneným rodinám a ľuďom, ktorí sa ocitli v ťažkých životných situáciách, lepší začiatok ich príbehu v novom roku.

Darujme spolu na Vianoce znevýhodneným rodinám a ľuďom, ktorí sa ocitli v ťažkých životných situáciách, lepší začiatok ich príbehu v novom roku.

Chcem vedieť viac

Aj jedna SMS dokáže na Vianoce pomôcť

Opäť sme otvorili Vianočný fond pomoci a naši zákazníci môžu prispieť na krajšie Vianoce tam, kde by inak chýbali. Je to jednoduché, stačí už teraz zaslať ľubovolnú SMS na číslo 808 v hodnote len 1 euro. Čím viac nás bude, tým viac ľuďom pomôžeme. Táto pomoc bude smerovať neziskovým organizáciám Jeden Rodič, Cesta von, eduRoma, Centrum Slniečko a tie príspevky ďalej prerozdelia na pomoc ľuďom v núdzi. Orange už prispel sumou 40 000 €, pridajte sa!

Stačí zaslať ľubovoľnú SMS na číslo 808 v hodnote iba 1 €.

ilustračný obrázok rodina, ktorá sa drží za ruky

Pomoc s plnou krabičkou

Stačí, aby ste si na predajni vypýtali našu krabičku, naplnili ju užitočnými drobnosťami a zaniesli ju na ktorúkoľvek Orange predajňu na Slovensku. Ak sa vám krabička neujde, nevadí. Môžete nabaliť akúkoľvek inú, ktorú vám na predajni označíme nálepkou Lepší začiatok.

My v spolupráci s neziskovými organizáciami Jeden Rodič, eduRoma a Centrum Slniečko krabičky rozpošleme presne do tých rodín, ktoré ich budú najviac potrebovať. Do krabičky môžete nabaliť farbičky, fixky, zošity a ďalšie pomôcky do školy, šampóny, sprchové gély, balzamy na pery a inú drogériu, ale aj nenosené oblečenie, vitamíny, hračky či knižky.

ilustračný obrázok vianočných stromčekov a darčekov
logo Jeden Rodič

Jeden Rodič

Pomoc rodinám

Poskytujeme informácie a pomáhame jedno rodičom prejsť náročným životným obdobím dôstojnejšie a bezpečnejšie.

logo Cesta von

Cesta von

Pomoc rodinám

Cesta von pomáha ľuďom uviaznutým v chudobe postaviť sa na vlastné nohy, získať prácu a dôstojný život.

logo eduRoma

eduRoma

Vzdelávanie menšín

eduRoma je rómska vzdelávacia mimovládna organizácia, ktorej víziou je inkluzívna spoločnosť.

logo Centrum Slniečko

Centrum Slniečko

Pomoc deťom

Nezisková organizácia Centrum Slniečko, n.o. pomáha týraným, sexuálne zneužívaným deťom a obetiam domáceho násilia.