999

Orange infocentrum

Súrne potrebujete pomoc a nemôžete sa dovolať žiadnemu známemu? Ľudia z Orange infocentra sú pripravení poradiť alebo pomôcť vždy, keď to potrebujete a to len za 1,20 € za hovor.

Cestovné poriadky

Zmeškali ste vlak, autobus alebo neviete, kedy vám ide najbližšia MHD, či dokonca lietadlo? Karči z Orange infocentra vám ochotne poradí.

Športové výsledky

Dlhý deň v robote, nemáte prístup k internetu a žiadny kolega neholduje športu? Zavolajte Peťovi na Orange infocentrum. Povie vám, kedy a s kým budú naši hrať a kde si zápas môžete pozrieť.

Reštaurácie

Nemáte dnes chuť variť alebo chcete niečo osláviť chutným obedom či večerou? Zavolajte Báre na Orange infocentrum, má v malíčku veľa dobrých reštaurácií. Rada vám ich odporučí.

Počasie

Čo to bude dnes: gumáky alebo sandále? Evka v Orange infocentre vám prezradí, aké má byť počasie. Pokojne sa jej môžete spýtať aj na lyžiarske podmienky alebo ceny vlekov.

Inštitúcie

Kedy má úrad vo vašom meste alebo obci stránkové dni? Kde je najbližší bankomat? Hľadáte nemocnicu, ambulanciu, lekáreň, prípadne poisťovňu či obchodné centrum? Katka v Orange infocentre má všetky informácie, ktoré potrebujete.

Kultúra

Kamarát vám odporučil nový film a vy neviete, v ktorom kine si ho môžete pozrieť? Radi by ste sa odreagovali na jazzovom koncerte, no netušíte kde? Marek v Orange infocentre vám rád odpovie na tieto otázky. Môžete sa ho spýtať aj na TV program, športové strediská, najbližšie sviatky a mnoho ďalších vecí.

Ostatné informácie

Hľadáte ubytovanie na služobnej ceste, lebo sa vám pokazilo auto a neviete, kde je najbližší servis? Náš tím vám ochotne poskytne aj tieto informácie a tiež informácie o službách spoločnosti Orange a tiež najnovšie správy a výsledky lotérií.

Doplnkové informácie

Orange infocentrum pre vás vyhľadá aj telefonické kontakty, na ktoré vás automaticky prepojíme. Zároveň vám môžeme informáciu o odchode autobusových a vlakových spojoch ako aj kontakty na súkromné osoby, prípadne inštitúcie zaslať v bezplatnej SMS.

Služba Orange infocentrum je dostupná všetkým, nielen zákazníkom Orangeu. Avšak, zo zahraničia sa na Orange infocentrum nedovoláte. Maximálny počet poskytnutých informácií počas jedného hovoru je 5, spoplatnenie hovoru je jednorazové.