Orange Šport cez SMS

Presvedčte sa, či nemáte zakázané služby s osobitou tarifikáciou. Ak disponujete služobným telefónnym číslom, overte si možnosť zakúpenia u konateľa spoločnosti respektíve u oprávnenej osoby.

Už pri platbe cez SMS za Orange TV Šport je dôležité skontrolovať u vášho operátora možnosť odoslania správy na číslo 8866. Služba môže byť z rôznych dôvodov blokovaná. V prípade predplatených kariet je možné uskutočniť platbu len zo štandardného, nie bonusového kreditu. Ak platba prebehla v poriadku a SMS správa s prihlasovacími údajmi vám ani po 30 minútach neprišla, neposielajte SMS pre zakúpenie opätovne, ale kontaktujte našu zákaznícku linku +421 905 905 . 

Skontrolujte zaslaný tvar SMS s a v prípade chyby pošlite znova.

Ak si nepamätáte vaše prihlasovacie údaje, pošlite bezplatnú SMS na číslo 8866 s textom "SPORT HESLO". Následne vám príde SMS správa s prihlasovacími údajmi.

Pri všetkých mikroplatobných službách je nastavený kumulatívny limit spolu max. 150 € na 1 kalendárny mesiac na 1 TČ (t. j. nie na službu, ale na všetkých týchto službách môžete v priebehu kalendárneho mesiaca celkovo minúť max. 150 €) . 

Nie. Odoslaná SMS nie je spoplatnená, spoplatnená je len prichádzajúca prémiová SMS. 

Áno. Službu môžete využívať ak máte dostatok kreditu, z ktorého vám bude cena služby odčítaná. 

Áno. Služba je dostupná pre všetkých bez ohľadu na operátora či poskytovateľa služieb. Po zakúpení balíka obdržíte potvrdzujúcu SMS. Prístup do Orange TV Šport je aktívny po prijatí SMS s prihlasovacími údajmi.

Platnosť balíka začína plynúť odoslaním SMS správy s prihlasovacími údajmi pre sledovanie Orange TV Šport. Platnosť služby na mesiac je 31 kalendárnych dní. Po uplynutí obdobia je prístup automaticky predĺžený na ďalšie zakúpené obdobie. 24 hodín pred ukončením platnosti balíka ste informovaný sms správou o automatickej obnove služby.

Automatickú obnovu služby si zrušíte zaslaním bezplatnej sms správy v tvare SPORT STOP  na číslo 8866. Sms je potrebné odoslať z telefónneho čísla, na ktorom máte službu predplatenú. Následne Vám bude doručená spätná sms s potvrdením o deaktivácii automatického predlžovania. V prípade, že budete chcieť službu využiť v budúcnosti môžete si ju aktivovať opätovne zaslaním sms v tvare SPORT TYZDEN alebo SPORT MESIAC na číslo 8866

Informáciu o platnosti Vášho prístupu k Orange TV Šport si viete bezplatne overiť zaslaním sms správy v tvare SPORT PLATNOST na číslo 8866. Sms je potrebné odoslať z telefónneho čísla, na ktorom máte službu aktivovanu.