Podrobný rozpis hovorov

Aby ste mali prehľad o svojich výdavkoch v rámci mobilnej komunikácie, pripravili sme pre Vás službu Podrobný rozpis hovorov/SMS.

Ak využívate Elektronickú faktúru, túto službu Vám poskytujeme úplne bezplatne k Vašej poslednej faktúre v Zákazníckej zóne.

Pre zákazníkov s aktivovanou Digitálnou faktúrou je podrobný rozpis hovorov priamo súčasť Digitálnej faktúry.

Podrobný rozpis hovor sa vystavuje vždy až po ukončení mesiaca spoločne s faktúrou. Priebežnú kontrolu Vašej spotreby môžete vykonať prostredníctvom kontroly spotreby alebo aplikácie Môj Orange. Telefónne čísla hovorov, ktoré ste v danom mesiaci vykonali, môžete vzhliadnuť až v podrobnom rozpise hovorov.

Svoju aktuálnu spotrebu mobilných dát si môžete skontrolovať vďaka aplikácii Môj Orange alebo po prihlásení sa do Zákazníckej zóny.

V prípade, ak by ste potrebovali podrobný rozpis hovorov/SMS k starším faktúram alebo na pravidelnej báze, vieme Vám ho poskytnúť v nasledovných variantoch (nasledujúce varianty sú spoplatnené podľa aktuálne platného cenníka):

  • jednorazový Podrobný rozpis hovorov/SMS v tlačenej forme
  • pravidelný Podrobný rozpis hovorov/SMS v tlačenej forme
  • pravidelný Podrobný rozpis hovorov/SMS v elektronickej forme

Aktivácia služby je možná v časti hlasové služby v Zákazníckej zóne, na predajnom mieste Orange alebo telefonicky na Zákazníckej linke 905.


Makro na otvorenie rozpisu

To nás mrzí. Povedzte nám prosím, čo vám na stránke chýbalo:
Ak od nás potrebujete odpoveď, kontaktuje nás priamo.