Kto bude nový Sagan? Máme veľké talenty

Dátum publikovania:

Cyklistika na Slovensku má vynikajúce podmienky, o čom svedčia aj nové talenty, akými sú Nora Jenčušková, Lukáš Kubiš či Tereza Kurnická. Vynikajúcou správou pre Slovensko je aj potvrdená účasť Petra Sagana na pretekoch Okolo Slovenska.

Dôležitým míľnikom pre cyklistiku bude výstavba Národného cyklistického centra v Orechovej Potôni. Slovenský Zväz Cyklistiky (SZC) zastrešuje viacero cyklistických odvetví, aj tie budú môcť centrum využívať, svoje miesto si nájdu cestná, horská, dráhová, sálová cyklistika, BMX race, BMX freestyle, paracyklistika či cyklokros. V rozhovore s Michalom Rohoňom a Stanom Gálisom odzneje aj informácia o úspechoch na Giro d´italia a iných pretekoch. Jarná príprava je už v plnom prúde, mnohí sú už na Mallorce v Španielsku, pozrite a vypočujte si rozhovor, dozviete sa oveľa viac.

Moderátorom tejto epizódy videopodcastu je Stano Gális, športový komentáror známy aj ako zakladateľ a prezident MUFUZY - Mužstva futbalových zázrakov.

Hosťom bol Michal Rohoň, športový riaditeľ Slovenského zväzu cyklistiky (SZC), metodik, predseda komisie dráhovej cyklistiky a bývalý pretekár v dráhovej cyklistike.

 


Kto bude nový Sagan? Máme veľké talenty