Mailing Components
Text ktorý chceš aby bol za subjectom ako preview
Ak sa Vám e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem
logo Spájame vás s tým,
na čom vám záleží
Žena medzi kvetinami

Vážený zákazník,

prinášame Vám prehľad biznis informácií a noviniek zo sveta Orangeu.

Teší nás, že aj vy ste medzi tými zákazníkmi, ktorí využívajú naše biznis služby. Okrem toho, že ako telekomunikačný operátor poskytujeme najkvalitnejšiu 4G sieť na Slovensku, za ktorú sme získali ocenenie od spoločnosti Systematics PAB, aj naďalej pracujeme na zlepšovaní a rozvoji našich služieb a riešení, ktoré vám predstavíme nižšie.

Pečať Systemic Lab

Vernostný program Orange ďakujem

Pre našich verných zákazníkov, máme spustený aj vernostný program Orange ďakujem, v ktorom môžete využiť rôzne zľavy aj od našich zmluvných partnerov. Pokiaľ ešte nevlastníte našu vernostnú kartu, chceme vás ubezpečiť, že je to jednoduché - stačí využívať naše služby dlhšie ako 12 mesiacov a následne si o ňu požiadať na ktorejkoľvek predajni alebo cez Zákaznícku linku 0905 905 905.

Karta Orange ďakujem
Zistiť viac

Ponuka Love

Logo ponuky Love

Prinášame časovo obmedzenú ponuku, pri ktorej získate 100 % zľavu z mesačného poplatku za pevný internet počas prvých 3 mesiacov a zároveň 100 % zľavu za aktivačný poplatok. Stačí, ak si u nás zakúpite pevný internet a spolu s hlasovým paušálom ho spojíte do ponuky Love. Neváhajte, ponuka je dostupná len do 1.6.2021*.

Chcem Love

Kombinovaná zľava na zariadenie

Máte záujem získať väčšiu zľavu na jedno zariadenie? Máme pre Vás riešenie! Spojte si zľavy teraz až z 5 hlasových paušálov Go, Go Biznis alebo Go Data a vyberte si špičkové zariadenie už od 1 €.

Telefón Redmi
Mám záujem

E-shop pre biznis zákazníkov

5% extra zľava

Kúpa paušálu so zariadením nebola nikdy jednoduchšia. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek hlasový paušál Go Biznis jednoducho aj cez e-shop pre podnikateľov a získate tak 5 % extra biznis zľavu na vybrané zariadenia.

Kúpiť v e-shope

Poistenie zariadení

Už sa Vám stalo, že Vám najnovší mobilný telefón spadol a rozbil sa? Ak si odpovedáte práve áno, máme pre Vás riešenie. Vyberte si u nás k zakúpenému zariadeniu nové výhodné Poistenie zariadení, ktoré kryje 2 poistné udalosti už od 3,49 € mesačne a môžete byť pokojní pri vykonávaní Vašej práce.

Poistené zariadenia
Vybrať poistenie
Viac informácií o našich aktuálnych službách nájdete na našej webovej stránke alebo v prehľadnej brožúre.
Zobraziť
*s možnosťou predĺženia
Facebook Twitter Youtube LinkedIn Mail
Tento mail ste obdržali ako odoberateľ noviniek Orange. Na tento e-mail prosím, neodpovedajte. Ak nemáte záujem o zaslanie informácií o aktuálnych novinkách, odhláste sa.