Orange
ďakujem

Patríte k našim biznis zákazníkom?
Využite Orange biznis kartu plnú
skvelých zliav.

Výhody Love pre firmy

Objednajte si pre vašu firmu fixný internet v minimálnej hodnote 20 € alebo IT/Biznis riešenia aspoň za 30 € a môžete získať zľavu na akékoľvek dotované zariadenie z našej ponuky až do výšky 1500 €.

Samsung Galaxy S20+

Zvýšte produktivitu svojich zamestnancov aj IT oddelenia vďaka službe Manažment mobilných zariadení a špičkového zariadenia Samsung.

Virtuálne dátové centrum

Už sa viac nemusíte starať, prevádzkovať a udržiavať vlastný fyzický hardvér. Usporíte tak náklady a na rozdiel od fyzického servera dokážeme jeho výkon prispôsobiť vašim požiadavkám.

DDoS ochrana

Ochrana vašej IT infraštruktúry vďaka prepracovanému systému, ktorý automaticky vyhodnotí priebeh útoku a vykoná potrebné kroky k jeho zastaveniu.

Motorola RAZR

Nezmeškajte exkluzívny predaj Motorola RAZR
a získajte navigáciu Sygic ako darček.

Huawei P40 Pro

Špičkový IP68 model s 256GB + 8GB RAM pamäťami a 50x zoomom so stabilizáciou na štvoritej Leica optike s paušálom Go Biznis 40 € s 20 GB dát.

Orange TechPark

Objavte najmodernejšie a najbezpečnejšie priestory s hardvérovými a softvérovými riešeniami prispôsobené vašim potrebám.
Viac o službách TechParku

Inovácie

Internet vecí

Internet vecí umožňuje bezdrôtové prepojenie vašich zariadení s internetom, ktoré prináša nové možnosti vzájomnej interakcie jednotlivých systémov na diaľku.

Market Locator

Market Locator je dokonalý nástroj na získanie nových zákazníkov s pokročilými možnosťami ich cielenia a oslovovania v správnom čase a na správnom mieste. Ideálne spojenie cieleného marketingu a Business Intelligence.

Riešenie Mobile Iron s Huawei

S modelmi z portfólia spoločnosti Huawei sa už nebudete musieť obávať straty či úniku dôležitých dát. Riešenie vám umožnia komplexné zabezpečenie a centrálnu správu vašich firemných zariadení.

Spoločne nájdeme riešenie pre vaše podnikanie.

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme. Náš obchodný zástupca vám pomôže nájsť ideálne riešenie.

Odoslaním tohto formulára nám dávate súhlas záujemcu o produkty a služby spoločnosti Orange so spracovaním osobných a prevádzkových údajov.