Ako si vybrať vhodný firemný internet?

smart zariadenia položené na stole

Dnes už internet potrebuje naozaj každý, no nie každý je práve expertom na pripojenie. V tomto článku vám priblížime, ako si správne vybrať internet pre vašu firmu.

Máte firmu? Tak v nej určite máte kávovar. Možno používate firemné telefóny, alebo firemné autá. Určite by ste vašim zamestnancom nedopriali kávu, ktorá nie je chutná, telefóny, ktoré mrznú alebo rozhegané staré škodovky, ktoré vypustia dušu na semaforoch. Rovnako tak nesmiete podceniť ani firemný internet.

Čo treba zvážiť pri výbere internetu pre firmu?

Vyberte si z dostupnej ponuky internetu pre firmy od Orangeu. Vaše firemné pripojenie rozhodne nie je to isté, ako domáci internet. Musíte mať na pamäti fakt, že domáci internet nedisponuje takou rýchlosťou a nie je pripravený na také vyťaženie, ako ten ktorý máte vo firme. Určite bude naraz pripojených viacero zamestnancov, určite budete potrebovať sťahovať a zdieľať veľké súbory. Alebo si budete želať kvalitný prenos pri konferenčných calloch. Posvätný bude pre vás ako download, tak aj upload. Môžete si vybrať z našich MikroTik routerov, ktoré sa nelíšia len výkonom, ale aj počtom portov. S tými najlepšími dokážete dosiahnuť rýchlosť bezdrôtového prenosu až 1733 Mb/s, tým pádom sa vaši zamestnanci nemôžu vyhovoriť na slabé pripojenie.

Zálohovanie predíde katastrofe

Naše firemné balíky vám ponúkajú možnosť záložného pripojenia, tým pádom už viac nie ste odkázaní na zálohovanie cez USBčka. Ak vás alebo niekoho z vašich kolegov, či zamestnancov prekvapí porucha zariadenia, poškodený kábel, alebo iný výpadok, so službou Záložný internet budete v bezpečí.

Zmluvná garancia

S internetom od Orangeu máte kvalitu a správnu montáž garantovanú zmluvou. Navyše sa ako jediný operátor na Slovensku môžeme pochváliť takmer 100 % pokrytím. Ak si nebudete výberom istý, môžete sa poradiť s našimi zamestnancami. Stačí vyplniť formulár, ktorý je vždy na poslednom module podstránky a my sa vám ozveme.

S internetom od Orangeu skrátka nešliapnete vedľa.